Jedną z naszych specjalności jest unikatowe kowalstwo artystyczne – a ściślej rzecz ujmując – kuty, kształtowany na zimno i na gorąco metal wszelkiej maści i w najróżniejszych formach. Nie jesteśmy „ortodoksyjnymi wyznawcami” jakiejś ściśle określonej tradycji kowalstwa artystycznego i nie trzymamy się w tej kwestii żadnych „kanonów” ani „reguł”.
Zawsze podchodziliśmy i podchodzimy do metalu ( jak zresztą i do innych materiałów) z szacunkiem, a jednocześnie z należytą artystyczną swobodą.
Niemniej, należy powiedzieć iż dość dobrze znamy (i lubimy) metal jako tworzywo.
No i w przeciągu ostatnich +/- 20 lat udało nam się wykonać w tej technologii dość dużą ilość projektów – mebli, obiektów, dodatków architektonicznych i różnorakich przedmiotów.
W tym albumie przedstawiamy zaledwie niektóre spośród nich.
Metal bardzo lubimy również łączyć – np. z drewnem, ze skórą, ze szkłem…
Pozostaje on nadal jednym z głównych materiałów, z którymi nie raz zdarza się nam pracować w naszych projektach i realizacjach mebli , elementów i dodatków architektonicznych i/lub aranżacji/dekoracji wnętrz.

Przyjmujemy zamówienia i realizujemy indywidualne projekty unikatowych mebli, balustrad, krat i innych elementów wnętrzarskich , architektonicznych , ogrodowych. Lubimy nietypowe wyzwania i staramy się proponować oryginalne rozwiązania , przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości artystycznej i rzemieślniczej, zawsze w ścisłej współpracy z klientem i uważnie wsłuchując się w jego oczekiwania i potrzeby.

Kontakt w sprawie projetów, wycen: Rafał Mikułowski tel.609 040 511, e-mail:rafal@mikulowski.com 

BACK