DANE FIRMY: WARSZTATY WARMIŃSKIE, Marcelina Mikułowska, Tłokowo 45, 11-320 Jeziorany, NIP: 739-333-85-20.

KONTAKT: 

Marcelina Mikułowska  tel.603-951-212, e-mail:marcelina.mikulowska@gmail.com

Rafał Mikułowski tel. 609-050-411, e-mail:rafalmikulowski@gmail.com

lub e-mail:pracownia@warsztatywarminskie.pl

NASZE PRODUKTY ZNAJDZIECIE PAŃSTWO W TRZECH MIEJSCACH

1. Sklep internetowy W ZAKŁADCE /SKLEP/ NA NASZEJ STRONIE

W sklepie znajdziecie Państwo gotowe meble, dekoracje i obiekty rzemieślnicze, które można zakupić w formie wysyłkowej. Obieky na żywo można oglądać w Galerii Revita Warmia w Jezioranach i w pracowni w Tłokowie pod Jezioranami. W sklepie prezentowane są albo wyroby jednostkowe, unikatowe obrazy, czy obiekty ceramiczne ( każdy inny). Jeśi chcecie Państwo zamówić mebel z określonym wykończeniem lub przeróbką, prosimy skorzystać z katalogu w zakładce Kolekcja Mebli Wiejskich przyjżeć się wymiarom, cenom i skontaktować się z nami w celu zamówienia. W katalogu znajdują się różne próbki wykończeń mebli.

2. INTERDYSCYPLINARNA PRACOWNIA TWÓRCZA oraz galeria domowa Rafała Mikułowskiego w Tłokowie na Warmii. Wszelkie szczegóły w zakładce /Tłokowo – gospodarstwo artsytyczne/.

3. GALERIA REVITA WARMIA W JEZIORANACH . To urocza galeria Fundacji Revita Warmia, którą stworzyliśmy z grupą artystów i animatorów kultury, którym zależy na rewitalizacji regionu Warmii i Mazur. Galeria Revita Warmia mieści się na rynku w Jezioranach, jest czynna cay rok z wyjątkiem okresu 10 stycznia – 1marca. W galerii znajdują się wyroby różnych twórców z Warmii, Mazur i pogranicza Wschodniego, a także informacja turystyczna i miejsce spotkań kulturalnych. Więcej na www.fundacjarevitawarmia.org   telefon do galerii: 691-059-861

 

BACK